Informujemy, że firma LV BET została nowym sponsorem Piasta Gliwice. Umowa pomiędzy klubem a legalnym polskim bukmacherem będzie obowiązywać przez dwa sezony, a logo firmy znajdzie się na rękawku koszulek meczowych Niebiesko-Czerwonych.

 

W ramach dwuletniej umowy logotyp firmy LV BET zostanie umieszczony na lewym rękawku koszulek meczowych Piasta Gliwice. Nowy sponsor Niebiesko-Czerwonych będzie widoczny również na stadionie, stronie internetowej oraz mediach społecznościowych klubu.

 

- Cieszymy się z podpisania umowy z firmą LV BET. Wsparcie tak uznanej marki jest dla nas kolejnym krokiem w rozwoju klubu. Nasza współpraca polegać będzie nie tylko na wzajemnej wymianie świadczeń, ale także na realizacji projektów dla naszych kibiców. Jesteśmy przekonani, że wzajemne zaufanie przełoży się na wspólne sukcesy. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i zaufanie - powiedział Grzegorz Bednarski, prezes Piasta Gliwice.

 

- Piast przez lata budował swoją markę na krajowej arenie, czego efektem jest dziś mocna pozycja na piłkarskim rynku. Od czasu awansu do Ekstraklasy w 2012 roku gliwiczanie cztery razy reprezentowali Polskę w rozgrywkach europejskich, a do tego trzykrotnie zdobywali medal mistrzostw Polski. Właśnie ten progres - zarówno sportowy, jak i biznesowy - jest czymś, co łączy klub i firmę LV BET, która też nieustannie dąży do rozwoju na każdej płaszczyźnie. Dla obu stron jest to też sentymentalny powrót - nikomu nie trzeba przypominać, że gdy ostatni raz LV BET był sponsorem Piasta, klub zdobył mistrzostwo Polski. Liczymy, że ponowna współpraca znów da obu stronom wiele powodów do dumy i radości - powiedział Rafał Wójtowicz, prezes LV BET Zakłady Bukmacherskie

 

GKS Piast SA