Dla każdego kibica największym smaczkiem podczas całego sezonu są derbowe pojedynki. W rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy odbywają się one obecnie dwa razy w sezonie. Rzadko się zdarza, że drużyny spotykają się w rozgrywkach Pucharu Polski. Jednak rzadko nie znaczy nigdy!

Dlatego już dzisiaj zapraszamy Państwa na mecz 1/8 Pucharu Polski, gdzie Piast Gliwice podejmie Górniak Zabrze. Spotkania zaplanowano na wtorek 30.11.2021 roku. Początek pojedynku o godzinie 20:45, natomiast do sektora VIP zapraszamy już o 19:15. Podczas meczu poza gwarantowaną dawką sportowych emocji, na strefie VIP czekać na Państwa będą ciepłe i zimne posiłki oraz napoje. Dodatkowo na strefie VIP GOLD nielimitowany dostęp do wina oraz piwa.

Zapraszamy do zakupu biletów na to spotkanie. Natomiast, jeżeli mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu poprzez zakładkę "Kontakt" znajdującą się na naszej stronie. 

 

......................................................................................................................................................................................

Ostatni raz Niebiesko-Czerwoni z Górnikiem Zabrze zagrali na wyjeździe 28.08.2021. Po ciężkim spotkaniu podopiecznym trenera Waldemara Fornalika udało się pokonać rywali 1:0. Decydującą bramkę w meczu zdobył  w 67' minucie Patryk Sokołowski. Czy w Pucharowych rozgrywkach również uda się wygrać?