Partnerzy

UNDICOM.PL

ul. Kościuszki 1c, 7 piętro

44-100 Gliwice

 

wyślij zapytanie
Branża: Informatyczna
W klubie Biznesu od: 2010
www.undicom.pl
Pakiet: Partner Klubu

Informacje

Specjalizujemy się w dostarczaniu interaktywnych, skutecznych rozwiązań reklamowych. Naszym zadaniem jest kompleksowa obsługa firm w zakresie projektowania i wdrażania systemów internetowych.

Kim jesteśmy? Jesteśmy grupą profesjonalistów. Każdy z nas posiada unikalny zakres kompetencji - wspólnie tworzymy zespół wyspecjalizowany w kreowaniu rozwiązań na potrzeby szeroko pojętej reklamy w internecie. Tworzymy zespół ludzi kreatywnych i zaangażowanych w realizowane projekty. Lubimy swoją pracę. Tworzymy z pasją!

Rozwiązania przygotowujemy w ścisłej współpracy z Państwem - tak, by najpełniej odpowiadały na potrzeby i oczekiwania. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji, dlatego stawiamy na partnerstwo i pełną przejrzystość działań – to sprawdzony system, który pozwala na tworzenie skutecznych rozwiązań w optymalnym dla nas i Państwa czasie.

Działamy na rynku od paru lat. Za sukces poczytujemy fakt, iż z wieloma naszymi Klientami współpracujemy od początku naszej działalności. Dziękujemy i zapraszamy do powierzania nam kolejnych zadań. Jeśli jeszcze nie korzystali Państwo z naszych usług – prosimy o kontakt.

Będzie nam niezmiernie miło powitać Państwa w gronie naszych Klientów.