Partnerzy

KWIACIARNIA RÓŻA

ul. Tarnogórska 14

44-100 Gliwice

wyślij zapytanie
Branża: Florystyka
W klubie Biznesu od: 01.03.2014
www.roza-kwiaty.pl
Pakiet: Sponsor Brązowy

Informacje

Marka kwiaciarni Róża, funkcjonuje na rynku już od 24 lat. Od 1991 r. w Gliwicach a od 2002 r. przy ulicy Andersa 43.

Kwiaciarnia Róża jest największą kwiaciarnią na terenie południowej Polski a jej renoma rozciąga się na całą Polskę. Naszym znakiem rozpoznawczym są piękne, niebanalne kompozycje i świeży towar.

Nieustannie rozwijamy naszą działalność, aby zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagającej klienteli, oraz aby być o krok przed konkurencją. Jako jedyna kwiaciarnia jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę 365 dni w roku.

Nasi floryści są systematycznie szkoleni przez utytułowanych polskich florystów, dzięki czemu mamy wiernych klientów korzystających z naszych usług. Są to nie tylko klienci indywidualni ale również firmy i restauracje. Zabieganym klientom proponujemy gotowe kompozycje, ale można również zamówić wybrane, z dostępnych w kwiaciarni lub na naszej stronie internetowej www.roza-kwiaty.pl, modele kompozycji oraz upominki a nasi kierowcy dostarczą je pod wskazany adres.

W naszej kwiaciarni każdy czuje się wyjątkowo a profesjonalna obsługa utwierdza klienta w jego słusznym wyborze. 

Dynamiczny rozwój kwiaciarni oraz nieustanne powiększanie asortymentu zachęciło nas do zmiany lokalu. Wybrany przez nas budynek przy ulicy Tarnogórskiej 14 ma w sobie ogromny potencjał, który pozwoli nam zaskoczyć naszych klientów  nowymi propozycjami i aranżacjami.