Partnerzy

SOR-DREW S.A.

ul. Sztygarska 26

41-608 Świętochłowice

wyślij zapytanie
Branża: Produkcja opakowań drewnianych / Wyroby tartaczne
W klubie Biznesu od: 01.02.2015
www.sordrew.pl
Pakiet: Klub Biznesu

Informacje

SOR-DREW S.A. to przedsiębiorstwo o szerokim spektrum zainteresowań. Prowadzimy działalność produkcyjną oraz usługową. Nasze linie produktowe oraz usługowe to:

 

  • Produkcja specjalistycznych opakowań z drewna i materiałów drewnopochodnych
  • Pakowanie i wytwarzanie produktów przemysłowych
  • Produkcja tarcicy oraz drewna konstrukcyjnego - Tartak
  • Obróbka skrawaniem elementów metalowych
  • Maszynowe konstrukcje spawane
  • Termoformowanie wyrobów z tworzyw sztucznych
  • Wykrawanie wyrobów z tworzyw sztucznych

 

Misja i wartosci


Poprzez nasze produkty, usługi, a także sposób współpracy, chcemy stanowić jak największą wartość dla naszych klientów. Stawiamy na ciągłe doskonalenie i rozwój procesów oraz całej prowadzonej działalnośći, mając na uwadze zapewnienie stabilnego miejsca pracy dla wszystkich naszych pracowników oraz zadowolenie klientów. Chcemy rozwijać firmę w oparciu o szczere i długookresowe relacje z kontrahentami i pracownikami. Myślimy perspektywicznie i już dziś przygotowujemy się do wyzwań przyszłości. Pamiętamy o naszych korzeniach i zawsze będziemy przedstawiać się jako firma rodzinna.

 

Historia


Firma SOR-DREW powstała w 1992 roku. Od samego początku zlokalizowana była na terenach poprzemysłowych, których historia silnie związana jest z rozwojem przemysłowym regionu. W okresie ponad 20 lat funkcjonowania, firma stale się rozwijała. Początkowo prowadzona była tylko działalność w zakresie produkcji elementów do opakowań. W późniejszych latach rozpoczęto dostawy kompletnych opakowań. Pod koniec minionego wieku została rozwinięta produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych i metali, które pierwotnie służyły do zabezpieczenia produktów na czas transportu. Obecnie SOR-DREW to nowoczesna firma produkująca wiele zaawansowanych technologicznie produktów z metali, tworzywa sztucznego, drewna i materiałów drewnopochodnych.