Partnerzy

BMZ Poland Sp. z o.o.

ul. Leonarda da Vinci 5

44-109 Gliwice

wyślij zapytanie
Branża: Produkcja baterii litowo-jonowych
W klubie Biznesu od: 01.10.2015
www.bmz-gmbh.de
Pakiet: Klub Biznesu

Informacje

Spółka BMZ Poland powstała jako część międzynarodowej korporacji w 1994 roku. Nasza firma jest wiodącym dostawcą systemowych pakietów akumulatorów na świecie.

Nasze produkty projektujemy i wytwarzamy  w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie oraz najnowsze technologie. Zestawy akumulatorowe przez nas produkowane wykorzystywane  są na całym świecie w aplikacjach o najróżniejszych zastosowaniach. Zaufało nam wiele znanych marek, między innymi z branży narzędzi elektrycznych i ogrodniczych, urządzeń medycznych, pojazdów i rowerów elektrycznych.

Firma BMZ Poland proponuje kompletne rozwiązania tworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie w produkcji pakietów akumulatorowych. Współpracujemy z uniwersytetami oraz wysokiej klasy specjalistami co pozwala nam tworzyć innowacyjne rozwiązania w oparciu o najnowsze technologie produkcji.

Klienci cenią komunikację z naszymi inżynierami i technikami, którzy dysponują obszerną specjalistyczną wiedzą. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, profesjonalnej i wyspecjalizowanej kadry wspieramy naszych klientów w ich przedsięwzięciach.

Firma BMZ Poland jest silnym partnerem, poprowadzimy realizację projektu od pomysłu do doskonałego produktu.