Partnerzy

CECHINI MUSZYNA

 

 

wyślij zapytanie
Branża: Rozlewnia wód mineralnych
W klubie Biznesu od: 09.04.2016
www.cechini-muszyna.pl
Pakiet: Partner Techniczny

Informacje

Cechini Dystrybucja to firma rodzinna z 15 letnia tradycją.Obecnie jest ona jednym z liderów wśród producentów wód mineralnych. Niejednokrotnie nagradzana przez wiele opiniotwórczych magazynów branżowych zarówno za innowacyjność, jakość działania i stabilność firmy

Wysokozmineralizowana woda Cechini Muszyna to produkt w pełni naturalny, wydobywany z glębokich warst ziemi, bez najmniejszej ingerencji człaowieka w jego skład. Pozyskując wodę wykorzystywane są podziemne zasoby pierwotnie czystej wody mineralnej, umiejscowione w głebokich warstwach skalnych. Dzięki temu, że odwierty sięgają nawet 180m , woda Cechini Muszyna podlega naturalnemu procesowi filtracji, nasyca sie naturalnymi minerałami oraz zyskuje wyjątkową klarowność i unikalny skład.

Linie produkcyjne rozlewni spełniają najwyższe światowe standardy, a sposób butelkowania wody został zatwierdzony przez niezależne instytucje badawcze, które przyznały zakładowi liczne certyfikaty jakości produkcji. Unikalna kompozycja minerałów i pierwiastków śladowych pozytywnie wpływa na zdrowie i dobre samopoczucie czyniąc z wody Cechini Muszyna doskonałe uzupełnienie codziennej diety.