Partnerzy

RESTAURACJA PARK SZWAJCARIA

ul. Łabędzka 4F

44-100 Gliwice

wyślij zapytanie
Branża: Gastronomia i hotelarstwo
W klubie Biznesu od: 02.01.2017
www.restauracjaparkszwajcaria.pl
Pakiet: Partner Klubu

Informacje

Restauracja i pokoje gościnne Park Szwajcaria posiada dwie sale-dzienną oraz bankietową, łącznie na 150 osób oraz 10 komfortowo urządzonych pokoi  jedno i dwuosobowych z łazienkami z kabiną prysznicową, telewizorem, bezpłatną siecią Wi-Fi. 

Obiekt  wybudowany w 2015r, wyposażony jest w nowoczesny system klimatyzacji oraz wentylacji mechanicznej, dysponuje monitorowanym parkingiem z nocnym dozorem. 

Do dyspozycji gości jest duży, nowocześnie urządzony taras wraz z terenem zieleni, przylegającym bezpośrednio do malowniczego parku, posiadającego znakomitą infrastrukturę do odpoczynku w pięknym otoczeniu. 

Lokalizacja obiektu, 3km od centrum, pozwala również na dobre skomunikowanie się z autostradą A1 i A4 a także z Drogową Trasą Średnicową. 

Restauracja Park Szwajcaria proponuje zróżnicowaną kuchnię śląsko-polską z elementami dań kuchni szwajcarskiej. Oferta jest na bieżąco wzbogacana o potrawy regionalne dostosowane do pory roku a także okresowych obchodów świąt i wydarzeń kulturalnych. Ponadto restauracja  jest kompleksowo przygotowana do organizacji i obsługi wszelkiego rodzaju spotkań, szkoleń biznesowych, konferencji. 

Duża elastyczność w aranżacji przestrzeni oraz wyposażenie w niezależny system nagłośnienia, sprzęt multimedialny oraz bezpłatny dostęp do internetu pozwoli zaspokoić najbardziej wymagających klientów.