Partnerzy

DREAM PARK OCHABY

ul. Hodowlana 2

43-430 Ochaby Wielkie

wyślij zapytanie
Branża: Rozrywka
W klubie Biznesu od: 01.06.2017
www.dream-park.pl
Pakiet: Partner Klubu

Informacje

Proponujemy spacer wśród zabytków architektury, prezentowanych w formie miniatur, olbrzymich dinozaurów, wejście w podwodny świat pradawnych stworzeń w oceanarium prehistorycznym, próbę walki z własnym błędnikiem w domu do góry nogami, oraz masę emocji w kinie 6D.

 

Nowością sezonu 2017 będzie poszerzona wystawa zwierząt. Pojawią się u Nas nowe gatunki małpek, które zamieszkają obok lemurów, gigantyczne żółwie pustynne, oraz dzikie koty, które zastąpią krokodyle. Hitem bez wątpienia będzie lygrys „Hulk” ten nasz nowy podopieczny na razie jest jeszcze kociakiem, ale z pewnością ma szansę stać się jednym z największych kotów świata. Jest to jedyna w Polsce i Europie okazja zobaczenia lygrysa. W sąsiednich wybiegach pojawią się pumy oraz rysie kanadyjskie. 

 

Nie zabraknie również atrakcji dla szukających bardziej ekstremalnych wrażeń. Wszyscy odważni mogą spróbować swoich sił na Parku linowym (jedynym w okolicy z systemem ciągłej asekuracji) oraz 18 metrowej Wieży mocy, na której oprócz punktu widokowego zamontowane zostały wywołujące dreszczyk emocji atrakcje. 

 

Dla młodszych odwiedzających powstał basen o powierzchni 100m2 na którym można popływać łódeczkami i spróbować swoich sił w pneumatycznym walcu. Ciekawą propozycją są nowo wybudowane trampoliny ziemne, a najmłodszym super zabawę zapewnią dmuchańce, figloraj z suchym basenem oraz plac zabaw z piaskownicą. 

 

Czynne od 10.00 do 17.00 7 dniu w tygodniu.