Partnerzy

WORLD TRANS

ul. Tarnogórska 14

44-100 Gliwice

wyślij zapytanie
Branża: Transport
W klubie Biznesu od: 01.03.2014
www.worldtrans.pl
Pakiet: Partner Klubu

Informacje

Główna siedziba firmy znajduje się w Gliwicach-mieście biznesu, nauki i kultury w samym sercu Górnego Śląska. 

 

Oferujemy wypożyczenie nowoczesnych, komfortowych samochodów w atrakcyjnych cenach. Samochód podstawiamy na wskazane przez klienta miejsce. Na życzenie podstawiamy samochód wraz z kierowcą. 

 

Worldtrans.pl to niezależna i nowoczesna polska firma świadcząca usługi zarówno dla firm, instytucji, agencji i klientów indywidualnych, dysponująca dopasowaną i elastyczną ofertą do danych potrzeb i założeń budżetowych. Doświadczenie w realizacji najbardziej wymagających usług oraz zaufanie naszych klientów i partnerów jest priorytetem naszej działalności. W naszej ofercie każdy z klientów znajdzie rozwiązanie odpowiadające jego wymaganiom oraz możliwościom finansowym. 

 

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych wymagających klientów, przez cały czas inwestujemy w nasz rozwój – nowe auta, bieżące przeglądy oraz modernizację znajdujących się w naszej ofercie pojazdów. Aktualnie w naszej ofercie posiadamy 140 dobrze wyposażonych samochodów osobowych, dostawczych, holowników, przyczep reklamowych oraz klasycznych oldtimer’ów. 

 

W kraju i zagranicą wszystkie pojazdy posiadają ubezpieczenie OC i AC. 

 

Świadczymy usługę dowozu na wybrane lotnisko (Pyrzowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Ostrava) naszymi busami 9 osobowymi (Renault Trafic). 

 

Podstawiamy samochody na lotniska i pod drzwi klienta, przewożąc je lawetą (holownik), na zamówienie klienta. 

 

Misją naszej firmy jest zawieranie transakcji opartych na obustronnych korzyściach, przy wysokich standardach obsługi klienta.