Partnerzy

MK DACH SYSTEM Sp. z o.o.

ul. Zygmunta Starego 6

44-100 Gliwice

wyślij zapytanie
Branża: Budowlana
W klubie Biznesu od: 01.08.2012
www.mkdach.pl
Pakiet: Klub Biznesu

Informacje

Doświadczenia firmy MK Dach System Sp. z o.o. sięgają 1994r. Swoją działalność rozpoczęliśmy jako firma zajmująca się wykonawstwem pokryć dachowych z tworzyw sztucznych PCV. Byliśmy prekursorami wdrażania technologii membran PCV na dachach w Polsce.
Nasza oferta obejmuje termo i hydroizolację na różnych typach dachów płaskich - na powierzchniach pochyłych, pionowych jak również na elementach o nietypowych kształtach. Działamy na terenie całej Polski oraz za granicą, wykonując pokrycia dachowe na obiektach o różnym przeznaczeniu: hale magazynowe, przemysłowe, handlowe, obiekty sportowe i rekreacyjne, stacje paliw i inne. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze materiału, opracowaniu rozwiązań techniczno-materiałowych, organizacji budowy. Uwzględniamy indywidualne potrzeby Klienta, oferując dla każdego przypadku rozwiązania systemowe właściwej technologii membran PCV.

W latach 2004-2013 wykonaliśmy ok. 6 mln m2 pokryć dachowych na ponad 340 obiektach dla wielu znaczących inwestorów m.in.: Prologis, Panatoni, Parkridge, Goodman, LG, Real, Tesco, Carrefour, Volkswagen, Ahold, Auchan przy współpracy z największymi generalnymi wykonawcami: m.in. Goldbeck, Trasko, Depenbrock, Polimex-Mostostal, Skanska, Budimex, Hochtief, Mirbud. Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą pokryć w technologiach BAUDER, FATRA, TEXSA.
Największym atutem firmy jest szybkość i dokładność w układaniu membran, odpowiedni sprzęt, zaplecze, środki transportu oraz pełne wsparcie techniczne. Każdorazowo budowy wykonywane są przez zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników, na czele z kadrą inżynierską przygotowaną do pracy w zakładach Bauder, Sika, Fatra, Gamrat.

Polecamy się jako solidny i godny zaufania wykonawca Państwa obiektów.